Як записатися

Варіант 1
 1. Після вибору салону за своїми критеріями, Ви можете записатися в салон. Для цього необхідно відкрити салон, натиснувши на нього.

 2. Натиснути на кнопку «Записатися».

 3. ВИБІР АДРЕСИ САЛОНУ
  Якщо це мережа салонів, то Вам необхідно вибрати адресу, натиснути на коло біля адреси салону. Також знизу, при виборі адреси відразу буде показано на карті, де територіально розташовується салон.

  якщо це один салон, то необхідно просто натиснути кнопку «Далі».

 4. ВИБІР РОЗДІЛУ
  Ви можете вибрати розділ, за яким Ви бажаєте отримати послуги, або гортати в загальному списку послуг до бажаного розділу.

  Можна вписати назву бажаної послуги. А також вибрати стать того, для кого підбирається цей вид робіт, що скоротить список послуг.

 5. ВИБІР ПОСЛУГbr /> Виберіть бажані послуги, поставивши галочки навпроти необхідної пропозиції.

  Після вибору послуг (можна вибирати відразу в декількох розділах), натисніть кнопку «Далі». Інформація на Ваше замовлення буде відображена у вікні праворуч при кожному Вашому подальшому записі. Протягом усього свого замовлення Ви можете звертатися до вікна «Ваше замовлення» і вносити в нього коригування, натиснувши на кнопку «Змінити».

 6. ВИБІР МАЙСТРА
  На даному етапі Вам необхідно вибрати майстра, який буде надавати послуги. Якщо Ви не знаєте, до якого майстра записатися, то виберіть «Будь-який майстер», програма автоматично запропонує Вам найкращого майстра.

 7. Після вибору майстра, шляхом натискання на його фото
 8. оберіть дату і вільний час у графіку майстра. Весь вільний час той, де на білому тлі написані цифри. При виборі часу програма автоматично порахує, до котрої години Ви будете зайняті.

 9. Якщо час зайнятий, то він буде закреслений червоними хрестиками.

 10. Якщо Ви вибрали час, зручний для Вас, але недостатній для надання даної послуги (за тривалістю у майстра мало часу для здійснення роботи), то програма вкаже Вам наступне:

  Після цього виберіть інший зручний для Вас і вільний для майстра час.

 11. Якщо обраний Вами час програма пропустила, то Ви побачите, що прямокутник з обраним часом стане темно-синього кольору:

 12. Після цього натисніть кнопку «Далі».

 13. У наступному розділі Ви повинні заповнити свої дані: ім'я, контактний телефон, електронна пошта, коментарі. Ці дані побачить тільки той салон, в який Ви записалися, і в разі потреби вони зможуть з Вами зв'язатися.

  *Коментарі - наприклад, ви вибрали послугу «Стрижка», але не знаєте, яка у Вас довжина волосся. Адміністратор салону передзвонить Вам, і в телефонному режимі Ви зможете все уточнити.

 14. Вартість послуг у деяких випадках вказується межами від і до, бо вони залежать від різних факторів, наприклад, при фарбуванні волосся ціна залежить від обраної фарби і довжини волосся.
 15. Якщо у Вас є дисконтна карта «Салону», то знижку Вам порахують у самому салоні.
 16. Після заповнення блоку інформації про себе необхідно вибрати спосіб нагадування Вам про записи на послугу.

  Для цього необхідно натиснути на стрілочку в вікні і вибрати, за який час Ви бажаєте, щоб програма надіслала Вам смс-повідомлення на вказаний Вами номер або на електронну пошту. Ви можете вибрати обидва варіанти нагадувань.

  Якщо Ви виберете нагадування, наприклад, лист на електронну пошту за 1 годину до візиту, то це буде виглядати так:

 17. Після вибору способу нагадування, вивчіть умови для користувача повідомлення, після чого, якщо Ви з ними згодні, поставте галочку в квадраті і натисніть на кнопку «Записатися».

 18. Після цього Вам на вказаний номер телефону прийде смс з кодом.

 19. Введіть код для підтвердження запису у вікні, що з’явилося. Якщо Ви не отримали смс з кодом, то натисніть «Вислати SMS-код повторно».

 20. Після введення коду Ваше замовлення з'явиться в особистому кабінеті салону, а Вам на електронну пошту прийде повідомлення про запис в салоні, а також смс.

  і на моніторі Ви побачите:

СКАСУВАННЯ ЗАПИСУ

Якщо Ви бажаєте скасувати запис, то для цього необхідно пройти за посиланням, яка буде вказано в електронному листі.

КОРИГУВАННЯ В ЗАПИСУ

Якщо Ви бажаєте змінити що-небудь у своєму записі, то Вам необхідно скасувати запис і записатися заново.

Варіант 2
 1. Якщо Ви знаєте, до якого майстра бажаєте записатися відразу, то, відкривши салон, натисніть на фотографію необхідного майстра.

  Відкриється наступне вікно «Про фахівця».

 2. Натисніть кнопку «Замовлення послуг», далі хід запису ідентичний з варіантом 1, починаючи з пункту 4.